Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spuštěny přihlášky na 3. ročník turnaje

10. 1. 2013

Vážení přátelé,

vzhledem k tomu, že NÁŠ turnaj se již v rámci HA stabilizoval a vytvořil se okruh jeho věrných příznivců, včetně nových zájemců o účast, vyvstala zásadní otázka: Co s Orlocupem dál?

Druhý ročník se z pohledu pořadatele dá bohužel hodnotit pouze jako průměrný, především pokud jde o spolupráci s manažery. Ale i to je pro mě málo. Velmi jsem se proto v posledních dnech budoucností turnaje zabýval.

A definitivně jsem se rozhodl omezit účast na ŠESTNÁCT TÝMŮ v ročníku. To může být pro Vás spíše horší zpráva, ale toto rozhodnutí je pro 3. ročník Orlocupu KONEČNÉ!

Však vzhledem k tomu, že jsem se HA upsal posláním finančního příspěvku na celý rok 2013, mohu už nyní vyhlásit přihlášky na 3., 4. a 5. ročník Orlocupu!

Přestože se jedná o snadno zneužitelnou věc, rozhodl jsem se přesto (podle námětu v diskusi) umožnit manažerům přihlášku až na všechny tři letošní ročníky. A věrné "klienty" tak odměnit a vytvořit fungující sehranou partu.

Věřím, že s naplněním kvóty pro účast nebudu mít problém, navíc chápu, že rychlost přihlášky může být pro někoho z pracovních, studijních či jiných důvodů zbytečně limitující.

Vytvořil jsem proto vlastní Kreditový systém pro přihlášky do 3. (4., 5.) ročníku Orlocupu, který umožní podat přihlášku každému zájemci.

Příjem přihlášek bude probíhat ve dnech 10.-20. ledna 2013, ve kterých mohou VŠICHNI zájemci zaslat POŠTOU manažerovi turnaje svoji PŘIHLÁŠKU do turnaje s povinným vyznačením, na kolik ročníků se manažer hlásí. Přihlášky bez tohoto atributu nebudou akceptovány!

Přihlášky nebudou ze strany organizátora nijak komentovány ani posuzovány až do doby, kdy budou známi finalisté 2. ročníku, tj. do 30. ledna 2013. Den poté, tedy 1. února 2013 bude zveřejněn konečný seznam účastníků 3. ročníku, včetně náhradníků a celkového pořadí zájemců.

Dodávám, že pořadí klubů se pro 4. ročník může pochopitelně různými bodovými operacemi změnit, takže účastníci třetího ročníku mají jistou účast právě jen ve 3. ročníku! A naopak. Původně nepřijaté týmy mohou být účastníky dalších ročníků... Pokud samozřejmě mají podanou přihlášku a budou mít zájem :-)

KREDITOVÝ SYSTÉM PRO PŘIHLÁŠKY

1. účast v minulých ročnících - +1 bod (max. +2 body)
2. přihláška na budoucí ročníky - +1 bod/ročník (max. +3 body)
3. finalisté prvních dvou ročníků - +1 bod (max. +2 body)
4. vítěz prvního ročníku - +1 bod
5. poslední tým v prvních dvou ročnících - +1 bod (max. +2 body)
6. speciální prémie pro obzvláště sympatický tým :-) - +5 bodů (1 tým)
7. nesehrané utkání - -1 bod (za každý případ nesehraného utkání)
8. tým, který po losu nedohrál některý z předešlých ročníků - -5 bodů
9. jistá účast ve 3. ročníku - obhájce prvenství, pořadatel turnaje
10. v případě rovnosti bodů a nutnosti určit účastníka turnaje rozhodne operativně organizátor turnaje. Ten zohlední například rychlost přihlášky na 3. ročník, pověst manažera, kvalitu soutěže hrané jeho týmem, vyhlášen může být také třeba barážový (dvoj)zápas, apod. :-)

Do budoucna pochopitelně počítám i s okysličováním účastníků Orlocupu, ať již formou mírného rozšíření počtu účastníků (max. však do 20 týmů), nebo například sestupem posledních celků turnaje atd.

Díky za pozornost a přízeň Orlocupu!

Na Vaše přihlášky se těší
blues

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář